Blog
Tak, tak, ten w lustrze to niestety pan, panie Żakowski, tak, tak… Lekarzu, lecz się sam z nienawiści… Drukuj
poniedziałek, 07 września 2015 22:18

Tak, tak, ten w lustrze to niestety pan, panie Żakowski, tak tak…lekarzu lecz się sam ze swojej nienawiści…

„…W lustrze uchodźców zobaczyliśmy nasza straszna twarz. Nie tylko ksenofobiczną, rasistowską i islamofobiczną. Także – bez względu na kontekst – egoistyczną, samolubną, okrutną, tchórzliwą, agresywna i paranoiczną. Złą w niemal każdym wyobrażalnym sensie… napisał Żakowski na łamach GW, po czym dodał – to nie jest twarz całej Polski i wszystkich Polaków…

Więcej…
 
Uzasadnienie wyroku na CBA w październiku. Na tydzień przed wyborami… Drukuj
czwartek, 03 września 2015 21:48

Rozgrzany sędzia Łączewski ostygł i pół roku nie może wydusić uzasadnienia wyroku na Mariusza Kamińskiego. Wydusi w październiku, na tydzień przed wyborami….

Sędzia Łączewski, bardzo rozgrzany w sprawie Mariusza Kamińskiego i jego współpracowników z CBA, nieoczekiwanie ostygł i od 31 marca do dziś nie wydusił z siebie uzasadnienia wyroku. Na napisanie uzasadnienia kodeks przewiduje 14 dni, tymczasem minęło już 150 dni, uzasadnienia jak nie było tak nie ma. Może pan sędzia zapomniał, dlaczego skazał?

Więcej…
 
Platforma zmartwiona listami Prawa i Sprawiedliwości. Jedyna rada – odsunąć PiS od opozycji Drukuj
sobota, 29 sierpnia 2015 00:00

Smutno się w Polsce zrobiło, bo Platforma Obywatelska jest zmartwiona, a mainstream się martwi razem z nią.

Nie, nie martwią się stanem państwa, bo tu wszystko jest w najlepszym porządku – rozkwit, rozwój, zero ruin i zero głodnych dzieci. Polska już nie jest nawet jak wyspa zielona, ale wyspa jak wulkan gorąca, jak Kuba…
Zmartwieniem Platformy jest układanie list Prawa i Sprawiedliwości. Że za dużo na nich tuszu z długopisu prezesa, a za mało Mastalerka i Kurskiego.
A w ogóle to skandal, że prezes Kaczyński wszystko trzyma żelazną, niedemokratyczną ręką i nie konsultuje list Prawa i Sprawiedliwości z Ewą Kopacz. Źle to wróży polskiej demokracji.
Dlatego, w trosce o demokrację, należy jak najszybciej odsunąć PiS od opozycji…

 
Ministerstwo Rolnictwa w zaprzęgu propagandy PSL-u Drukuj
piątek, 28 sierpnia 2015 17:54

Rząd francuski dba o rolników, a polskiemu prawo unijne nie pozwala…

Ministerstwo Rolnictwa (państwowe ministerstwo, nie prywatne) wynajęło się tymczasowo do kampanii wyborczej PSL i zamieściło na swojej stronie wielkie oskarżenie pod krzyczącym tytułem – Kolejne kłamstwa Prawa i Sprawiedliwości!
A rzeczone kłamstwo Prawa i Sprawiedliwości zostało opisane następująco:

Więcej…
 
NIK jak jeździec bez głowy. Rozszerza się nam państwo teoretyczne… Drukuj
piątek, 28 sierpnia 2015 00:00

Samo-zawieszenie Kwiatkowskiego osobiście rozsądne, ale czyniące NIK „jeźdźcem bez głowy”. Rozszerza się nam państwo teoretyczne…

Nie wiem, co nagrało CBA i jakie dowody przedstawi prokuratura w sprawie Krzysztofa Kwiatkowskiego, ale życzę mu, a jeszcze bardziej życzę Najwyższej Izbie Kontroli, by skutecznie oczyścił się ze stawianych mu zarzutów. Nie chciałbym, żeby nad Najwyższą Izba Kontroli zalegał cień podejrzeń wobec jej prezesa.
Oświadczenie Kwiatkowskiego, w którym zadeklarował wyłączenie się z wszelkich prac Izby do czasu wyjaśnienia zarzutów, jest dobrą reakcją, trudno byłoby mu wszak, w cieniu podejrzeń, normalnie wykonywać obowiązki pierwszego kontrolera. Pytanie tylko – jak długo? Ile czasu ma trwać procedura immunitetowa, ile samo śledztwo i do kiedy prezes NIK ma pozostawać w nieformalnym zawieszeniu? Polska prokuratura rychliwością wszak nie grzeszy, czekają więc nas miesiące wyjaśniania tej sprawy, oby nie lata.

Więcej…
 
Więcej artykułów…
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 10 z 463